Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynsekcja Łódź Śródmieście

Naszą ofertę kierujemy do klientów mieszkających na terenie Łodzi w śródmieściu i nie tylko. Przeprowadzamy profesjonalną dezynsekcję, mając na celu zlikwidować prusaki, karaluchy, pluskwy i inne robactwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w danej branży, dlatego nasi klienci chętnie wybierają nasze usługi.

Specjalizujemy się w dezynsekcji i odpluskwianiu mieszkań, a także lokali użytkowych. Stosujemy skuteczną i bezpieczną metodę zamgławiania ULV, która polega na rozprowadzaniu środka biobójczego wraz z mgłą, docierającą do najtrudniej dostępnych miejsc.

Odpluskwianie mieszkań Śródmieście

Odpluskwiamy mieszkania, w których pojawiło się robactwo. Ponadto podejmujemy się dezynsekcji, aby pozbyć się uciążliwych karaluchów, prusaków, czy nawet mrówek w domu! Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby umówić się na wizytę. Dojeżdżamy do Łódź Śródmieście, a także w inne rejony miasta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o działaniu naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www oraz do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: