Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew Łódź Widzew

Nasza firma - Centrum DDDiS działa na terenie Łodzi, w każdej dzielnicy, również na Widzewie, zapewniając wysoką jakość usług i pełen profesjonalizm. Wykonujemy skuteczną dezynsekcję, likwidując pluskwy, karaluchy, prusaki i inne insekty.

Od wielu lat podczas pracy wykorzystujemy skuteczną metodę odpluskwiania, czyli zamgławianie ULV. Jest to sposób, który pozwoli dotrzeć do każdego, nawet najmniejszego kąta w pomieszczeniu, za pomocą mgły ze środkiem biobójczym. Zamgławianie ULV działa na robactwo typu pluskwy, mrówki, prusaki i inne.

Dojeżdżamy do klienta na terenie Łódź Widzew, by przeprowadzić profesjonalną usługę dezynsekcji, odpluskwiania lub inną usługę z naszej szerokiej oferty. Zajmujemy się także sprzątaniem piwnic, likwidacją szamb, sprzątaniem lokali po zmarłych, czy dezynfekcją pomieszczeń po koronawirusie.

Dezynsekcja Widzew i okolice

Klienci z dzielnicy Łódź Widzew mogą umówić się na wizytę naszej firmy w dogodnym dla nich terminie. Wystarczy zarezerwować dezynsekcję w dniu, który najbardziej Państwu odpowiada, a nasza firma przybędzie na czas, zapewniając skuteczną pomoc, popartą wieloletnią praktyką i doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy na terenie Łodzi, w tym na Widzewie i innych dzielnicach!

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: