Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja pomieszczeń po Covid-19

Dezynfekcja pomieszczeń po Covid-19
Dezynfekcja pomieszczeń po Covid-19

Wirus Covid-19, to bardzo groźny koronawirus, który szybko przenosi się na wiele sposobów, wywołując niebezpieczną dla zdrowia i życia chorobę oraz szereg jej następstw. Aby uniknąć zarażenia i zaprzestać rozprzestrzeniania się koronawirusa, warto rozważyć usługę dezynfekcji pomieszczeń.

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź, zapewnia profesjonalne dezynfekowanie lokali użytkowych oraz mieszkalnych, mając na celu walkę z koronawirusem. Dzięki dezynfekcji możemy skutecznie pozbyć się wirusa, który unosi się w powietrzu oraz może znajdować się na różnych przedmiotach.

Nie tylko kontakt z osobą zarażoną jest dla nas zagrożeniem. Wirusem Covid-19 można zarazić się także poprzez dotyk. Wystarczy, że użyjemy codziennych przedmiotów, które wcześniej znajdowały się w rękach osoby chorej, a następnie nieświadomie skierujemy dłonie ku jamie ustnej, oczom, czy nosowi. Bez większego problemu możemy w ten sposób przenieść wirusa do naszego organizmu. Właśnie z tego powodu warto uprzednio zdezynfekować otoczenie.

Dezynfekcja przed i po koronawirusie - Dla kogo?

Naszą usługę kierujemy nie tylko dla osób indywidualnych, ale również do szpitali, hoteli, sklepów i innych miejsc publicznych. Oprócz dezynfekcji, wykonujemy także ozonowanie, szczególnie polecane tam, gdzie powietrze powinno być całkowicie sterylne.

Dezynfekcję koronawirusa można wykonać zarówno przed zachorowaniem, jak i po. Dezynfekując otoczenie, w którym mógł przebywać ktoś zarażony wirusem Covid-19, mamy pewność, że pozbywamy się ewentualnego zagrożenia, czyhającego w powietrzu i na przedmiotach.

Osoby, które już przebyły chorobe wywołaną wirusem, powinny zdecydować się na dezynfekcję, aby zlikwidować jego pozostałości. W ten sposób mamy pewność, że kolejne osoby, które pojawią się w naszym mieszkaniu i skorzystają z naszych przedmiotów użytku codziennego, nie będą narażone na zakażenie wirusem Covid-19.

Serdecznie polecamy naszą usługę dezynfekcji oraz ozonowania. Szczegóły pod numerem telefonu naszej firmy!

Usługi powiązane z tym artykułem


<< POWRÓT

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: