Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew - Centrum DDDiS

Nasza firma specjalizująca się szczególnie w usuwaniu pluskiew z domów, biur, hoteli i innych miejsc, oferując profesjonalne usługi poparte doświadczeniem, wiedzą i znajomością oczekiwań klientów. Wykonujemy odpluskwianie w różnych miejscach, korzystając wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu, jakim jest generator mgły do stosowania przy metodzie zamgławiania ULV.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Pluskwy mogą pojawić się wbrew pozorom nie tylko w domach, czy hotelach. Znanym już przypadkiem była sytuacja, gdy pluskwy i karaluchy pojawiały się w pociągach, tramwajach, czy autobusach. W miejscach, które są oblegane przez pasażerów, robactwo może pojawić się bez problemu, gdyż warto pamiętać, że łatwo je przenieść zupełnie nieświadomie.

W przypadku pojawienia się pluskiew, należy działać szybko i stanowczo. Nie warto tracić czasu na niesprawdzone środki, które mogą tylko pogorszyć sytuację. Nasza firma zapewnia profesjonalne odpluskwianie, dzięki któremu robactwo zostanie zlikwidowane na dobre. Wykorzystujemy metodę zamgławiania ULV, która jest niezwykle skuteczna i bezpieczna zarazem. Mgła ze środkiem biobójczym dociera do najciemniejszych zakamarków sprawiając, że pluskwy giną na miejscu.

Z naszych usług mogą skorzystać nie tylko właściciele mieszkań, w których pojawiły się pluskwy, czy karaluchy lub prusaki. Likwidację pluskiew przeprowadzamy również w:

Pluskwy to częsty problem szczególnie w miejscach, w których panują dla nich idealne warunki. PKP lub MPK to idealne miejsce do namnożenia się pluskiew, które przybywają z domów pasażerów. Aby mieć pewność, że w siedzeniach, z których codziennie korzystają setki osób, nie gromadzą się pluskwy, pchły lub prusaki, wystarczy skorzystać z naszych usług. Dzięki zamgławianiu ULV, wszelkie robactwo zostanie zlikwidowane z komunikacji publicznej!

Odpluskwianie niejednokrotnie przydatne jest także w szpitalach, w których najważniejsze jest sterylne i bezpieczne otoczenie. Ze względu na fakt, że szpitale przyjmują różnych pacjentów, warto zabezpieczyć się przed pluskwami i innym robactwem, aby nie doprowadzić do ich rozprzestrzenienia się.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy na terenie Łodzi i w pobliskich miejscowościach! Polecamy również skorzystać z usługi dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: