Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zwalczanie szczurów i myszy

Zwalczanie szczurów i myszy

Szczury oraz myszy to bardzo męczący problem nie tylko w piwnicach, ale także w domach i budynkach firmowych. Są one niebezpieczne dla naszego zdrowia, przenoszą choroby  bakterie, a co gorsza, łatwo dostosowują się do różnych warunków, przez co na własną rękę trudno je zlikwidować.

Skuteczna deratyzacja

Nasza firma oferuje kompleksową usługę deratyzacji, czyli zwalczania gryzoni z budynków mieszkalnych, niezamieszkałych oraz piwnic.

Bardzo często staramy się samodzielnie pozbyć problemu, jakim są gryzonie, które upodobały sobie nasze piwnice lub co gorsza domy. Niestety, szczury są zwierzętami synantropijnymi, co oznacza, że muszą one żyć w pobliżu ludzi. Właśnie dlatego tak często spotkać je można w piwnicach, a niekiedy też zalęgają się w domach jednorodzinnych lub działkach. Człowiek jest dla nich źródłem utrzymania, który oferuje pożywienie i schronienie mimo, że my sami za wszelką cenę staramy się pozbyć gryzoni.

Jeżeli szybko nie podejmie się decyzji o deratyzacji, szczury mogą narobić wiele problemów. Począwszy od chorób i bakterii, które roznoszą, skończywszy na stratach finansowych.

Zęby szczurów rosną przez cały czas, zatem muszą je one wciąż ścierać. Właśnie dlatego ich ulubionym zajęciem jest podgryzanie i kopanie korytarzy. Dla ludzi oznacza to jedno - straty.

Centrum DDDiS - Deratyzacja Łódź

Nasza firma bez problemu upora się z gryzoniami w skuteczny i szybki sposób. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne środki oraz metody, które dają zadowalający efekt.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: