Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew Łowicz

Nasza  firma Centrum DDDiS z wieloletnim doświadczeniem,  zajmuje się deratyzacją, dezynfekcją oraz dezynsekcją w

budynkachmieszkalnych, halach, magazynach, hotelach i tym podobne. Na terenie Łowicza wykonujemy skuteczne odpluskwianie i likwidację karaluchów.

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody, które pozwalają uzyskać zadowalające efekty natychmiastowo. Najczęściej do odpluskwiania wykorzystujemy metodę zmgławiania, która pozwala dotrzeć do najdrobniejszych szczelin w pokojach. Z nami pluskwy i prusaki odejdą w niepamięć, a domownicy będą bezpieczni, gdyż zawsze zachowujemy normy bezpieczeństwa. 

Skuteczna likwidacja pluskiew i prusaków

Domowe sposoby, czy środki dostępne w sklepach są tylko chwilowym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że nieznane nam substancje mogą źle wpłynąć na nasze zdrowie lub zdrowie naszych zwierząt. My jako profesjonalna firma wiemy, w jaki sposób pomóc, gdy w domu zalęgną się pluskwy. 

Gwarantujemy skuteczne usuwanie pluskiew i karaluchów w budynkach mieszkalnych, hotelach i ośrodkach na terenie Łowicza i nie tylko! Szybko, skutecznie, bezpiecznie i w konkurencyjnych cenach pozbędziemy się prusaków, pluskiew i innych robaków. Zapraszamy.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: