Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Usuwanie Pluskiew

Usuwanie pluskiew

Firma Centrum DDDiS zajmuję sie usuwaniem pluskiew. Zabieg wykonujemy metodą zamgławiania ULV:

Jest to zabieg, polegający na tym, że maszynowo zostają wytworzone kropelki o mikroskopijnej średnicy, a następnie rozprowadza się je przy użyciu generatora zimnej mgły. Kropelki te są mieszaniną substancji trującej oraz wody w odpowiednich proporcjach, dzięki temu są one lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. To właśnie ta właściwość – mały rozmiar i unoszenie się w powietrzu – odpowiadają za skuteczność zamgławiania. 

Zamgławianie ULV

Mgła wytwarzana przez generator ULV (ultra low volume, co oznacza zamgławianie przy użyciu minimalnych ilości substancji biobójczych) jest w stanie dotrzeć do absolutnie każdej szczeliny i uśmiercić ukryte w niej szkodniki. Taki efekt jest nie do osiągnięcia w tradycyjnych opryskach.

Dużą zaletą zamgławiania przy użyciu zamgławiacza ULV i wytwarzania zimnej mgły jest zastosowanie niskich temperatur. W innych przypadkach obserwowano wydzielanie się gorących spalin w procesie wytwarzania mgły z cieczy. Jest to niekorzystne zjawisko, ponieważ większość preparatów stosowanych w dezynsekcji jest wrażliwa na wysoką temperaturę (nie powinny być poddawane temperaturze wyższej niż 45 stopni, gdyż tracą swoje właściwości).

Substancje owadobójcze stosowane w zamgławianiu ULV zamknięte są w kapsułkach. Woda, która jest w składzie mieszanek używanych do dezynsekcji, odparowuje. Kapsułki pozostają w miejscu, w którym osiadły – pękają dopiero w momencie, kiedy nadejdzie owad. Zawarta w ich wnętrzu trująca substancja wydostaje się na zewnątrz i osiada na owadzie, dokładnie pokrywając jego ciało, w tym także odnóża, którymi za chwilę owad będzie pobierał pożywienie. W ten sposób trucizna przedostaje się do żołądka szkodnika, powodując śmierć w ciągu kilku godzin. Kapsułki, o ile nie zostaną wcześniej zmyte, pozostają na powierzchni, która została poddana zamgławianiu ULV, od 2 do 4 tygodni. Czas zależy m.in. od temperatury i wilgotności.

Polecamy także skorzytać z usługi dezynfekcji, którą przeprowadzamy u klientów w Łodzi i nie tylko!


Poczytaj więcej

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: