Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Usuwanie karaluchów

Usuwanie karaluchów

Karaluchy oraz prusaki to owady, które bardzo łatwo mogą uodpornić się na środki stosowane samodzielnie. Właśnie dlatego korzystanie ze środków, które nie są wystarczająco skuteczne, daje im czas na to, aby się namnożyć i przystosować do nowych warunków.

Jako doświadczeni pracownicy firmy, która zajmuje się usuwaniem karaluchów i innych szkodników, wiemy jakie metody stosować, aby pozbyć się ich na dobre. Polecamy także skorzytać z usługi dezynfekcji, aby pomieszczenie były czyste, a wszelkie ewentualne bakterie i zarazki roznoszone przez karaluchy zostały zlikwidowane!

Sposoby likwidacji karaluchów

Pozbycie się karaluchów niekiedy nie jest proste, właśnie dlatego my wykorzystujemy różne metody, które najskuteczniej usuną robactwo z domów i innych pomieszczeń.

Do usunięcia karaluchów lub prusaków stosujemy metodę żelowania, opryskiwania lub zmgławienia ULV. Wszystkie metody wykonywane są przez nas w zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Dajemy również gwarancje na to, że dzięki naszym usługom, prusaki oraz karaluchy nie namnożą się!

Zamiast wydawać pieniądze na domowe preparaty, które nie są sprawdzone, lecz tylko wypromowane w celu ich jak największej sprzedaży, warto zadzwonić po nas i skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

Prusaki i karaluchy są groźne dla naszego zdrowia! Aby uchronić się przed konsekwencjami posiadania w domu karaluchów, wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy!

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: