Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zwalczanie wirusa Covid-19

Wirus Covid-19 zwany także koronawirusem stał się ogromnym problemem i zagrożeniem, którego obawia się każdy z nas. Szybkie i łatwe rozprzestrzenianie się koronawirusa sprawia, że można się nim zarazić dosłownie wszędzie, dlatego tak ważne jest, aby zachować największą ostrożność i zabezpieczyć się przed zakażeniem.

Wirus Covid-19 przenosi się głównie drogą kropelkową, lecz badania pozwoliły naukowcom potwierdzić, że możliwości zarażenia się nim są znacznie szersze. Koronawirus utrzymuje się w powietrzu, będący wydychanym przez osoby zarażone podczas oddychania i mówienia, dlatego tak istotne jest, aby zasłaniać usta i nos. Osoby przebywające w otoczeniu chorego na Covid-19 są bardzo narażone na jego złapanie, szczególnie, gdy mowa jest o pomieszczeniach zamkniętych.

Dezynfekcja koronawirusa

Naukowcy potwierdzili, że koronawirusa można przenosić na dowolnych przedmiotach, może on osadzić się na meblach, a nawet ubraniach. Jeśli ktoś z Twoich mieszkańców zachorował na wirusa Covid-19, warto przeprowadzić dezynfekcję otoczenia, w którym na co dzień przebywasz.

Dezynfekcja po przebytej chorobie, którą wywołuje groźny i nie do końca znany nam jeszcze koronawirus, to bardzo ważne działanie, polecane każdemu. Dezynfekując pomieszczenie pozbywamy się wszelkich wirusów, bakterii i roztoczy, które również niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Nasza firma Centrum DDDiS z Łodzi zapewnia Państwu profesjonalną usługę dezynfekcji pomieszczeń z koronawirusa, w których przebywały osoby chore, a także pomieszczeń, w których nie potwierdzono obecności wirusa. Warto zabezpieczyć się maksymalnie, aby nie narażać innych na zarażenie się i nie przenosić wirusa Covid-19 na kolejne przedmioty oraz miejsca. Za sprawą dezynfekcji możemy skutecznie ograniczyć jego zasięg. Powietrze oraz całe otoczenie stanie się wówczas wolne od bakterii i wirusów, w tym od koronawirusa, którym jak już powszechnie wiadomo, można zarazić się wielokrotnie.

Zwalczamy koronawirusa za pomocą skuteczniej metody zamgławiania ULV, która zapewnia największy stopień skuteczności. Mgła z odpowiednim środkiem do likwidacji wirusów i bakterii, zostaje rozpowszechniona po całym otoczeniu, docierając do każdego miejsca, tym samym usuwając zagrożenie, którego nie widać gołym okiem.

Ozonowanie pomieszczeń po koronawirusie

Zapewniamy Państwu także usługę ozonowania pomieszczeń, którą wykonujemy w szpitalach, sklepach, hotelach, a także innych miejscach użytku publicznego. Ozonowanie doskonale sprawdza się tam, gdzie wymagana jest największa sterylność. Metoda ta pozwala na zniwelowanie wirusa Covid-19, również obecnego w powietrzu, dlatego warto dowiedzieć się o niej więcej i skorzystać z oferty!

Zarówno ozonowanie, jak i dezynfekcję można przeprowadzić przed i po obecności wirusa. Szczegółowych informacji dowiedzą się Państwo, kontaktując się z naszą firmą Centrum DDDiS Łódź.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: