Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Deratyzacja

Deratyzacja czyli inaczej odszczurzanie, to zwalczenie szkodników, jakimi są Deratyzacjamałe gryzonie, za pomocą środków chemicznych, biologicznych oraz fizycznych.

Zajmujemy się likwidacją szczurów, myszy i innych gryzoni zamieszkujących zarówno mieszkania, piwnice, jak i pomieszczenia gospodarcze. Oferujemy profesjonalne usługi deratyzacji, które pomogą uporać się z problemem niechcianych gryzoni w każdym pomieszczeniu.

Obecność gryzoni w pomieszczeniach, czy piwnicach może być bardzo uciążliwa. Szczury mogą narażać nas na finansowe straty, choroby i bakterie, które mogą przenosić oraz wirusy. Są groźne nie tylko dla naszego zdrowia, ale i bezpieczeństwa naszych rzeczy.

Szczury i myszy mają tendencje do przystosowywania się z łatwością do różnych warunków dlatego domowe sposoby nie zawsze, a nawet bardzo rzadko są wystarczająco skuteczne. Pułapki na gryzonie mogą okazać się złym pomysłem w domu, w którym są dzieci lub inne zwierzęta, tym bardziej nie ma tu mowy o trutkach. Takie metody stosuje się wyłącznie w piwnicach i pomieszczeniach niezamieszkałych.

Odszczurzanie, likwidacja gryzoni

W ramach deratyzacji pozbywamy się także kretów, nornic i innych gryzoni, które nie dają nam spokojnie spać.

Oferujemy skuteczne metody zwalczania gryzoni za pomocą środków, które przyniosą wyczekiwane efekty. Ponadto zapewniamy również skuteczną dezynsekcję, czyli likwidację pluskiew, karaluchów i tym podobne.

Centrum DDDiS Łódź w mediach

Nasz specjalista od deratyzacji z Centrum DDDiS Łódź miał okazję wypowiedzieć się w reportażu programu Uwaga, dotyczącym szczurów w łódzkiej kamienicy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem >>

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: