Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zwalczanie moli spożywczych

Mole spożywcze są to brązowo-szare owady, które szczególnie uwielbiają sobie suche pokarmy takie, jak mąka, cukier, orzechy, czy nawet makarony. Szkodniki te żyją w kuchni, a to dlatego, że produkty spożywcze są dla nich idealnym miejscem do wylęgania się.

Mole składają swoje jaja w sypkich produktach, a ich larwy wylęgają się po 8 dniach. Obecność moli spożywczych wiąże się z pojawianiem się cienkiej pajęczyny w obrębie produktów suchych.

Samica mola spożywczego może złożyć aż do 170 jaj. Bardzo często mole przynosimy do domu właśnie z zakupami, wśród których znajdują się larwy tych owadów. Warto wówczas zwracać szczególną uwagę na produkty suche, po które sięgamy na półkach sklepowych.

Usuwanie moli spożywczych - DDDiS

W pierwszej kolejności należy całkowicie pozbyć się wszystkich produktów, które zostały skażone jajami moli. Szczególną uwagę należy zwrócić na kasze, ryż, orzechy, makarony, mąkę, ale również na czekoladę, czy cukierki.

Na rynku dostępnych jest sporo preparatów, które mają pomóc w walce z molami spożywczymi. Niestety nie zawsze są one wystarczająco skuteczne. Należy pamiętać, że jeśli u naszego sąsiada pojawiły się te owady, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zalęgną się i u nas. Domowe sposoby, czy nieznane nam środki biobójcze mogą zaszkodzić w większym stopniu nam samym, aniżeli owadom mieszkającym w naszym pokarmi.

Centrum DDDiS Łódź - Skuteczna likwidacja moli

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź specjalizuje się w likwidacji moli spożywczych sprawdzonymi, skutecznymi sposobami. Posiadamy odpowiednie, profesjonalne preparaty, które likwidują mole i ich larwy. Taka usługa zapewnia całkowite pozbycie się natrętnych owadów, bez konieczności rozkładania środków owadobójczych. W ten sposób oszczędzą Państwo także czas, który jest bardzo istotny w walce z owadami rozprzestrzeniającymi się tak szybko.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, zapewniającą likwidację moli spożywczych. Swoją usługę kierujemy do klientów indywidualnych, ale również do właścicieli hurtowni, sklepów, hipermarketów i magazynów z produktami spożywczymi.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: