Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Sprzątanie piwnic Łódź

Opróżnianie piwnic Łódź

Nasza firma - Centrum DDDiS w swojej ofercie, oprócz deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji, posiada także usługi sprzątające, w tym sprzątanie i opróżnianie piwnic. Zapewniamy profesjonalne wysprzątanie nawet najbardziej zanieczyszczonej i zaśmieconej piwnicy. Zadbamy również o to, aby pozbyć się ewentualnych szkodników i robaków, wykonując deratyzację lub dezynsekcję.

Profesjonalne opróżnianie piwnic

Piwnica jest miejsce, w którym zwykle przetrzymujemy zbędne przedmioty, meble, rowery lub inne sprzęty. Często nasza piwnica jest wypełniona starociami od podłogi aż po sufit. Panujący w niej brud osiada na przedmiotach, a wokół tworzą się pajęczyny i pojawiają się robaki.

Opróżnienie i dokładne wysprzątanie piwnicy to proces czasochłonny, zatem chcąc ułatwić Państwu tę czynność, oferujemy profesjonalną usługę porządkowania piwnicy. Działamy na terenie Łodzi, a także w pobliskich miejscowościach województwa łódzkiego.

Sprzątanie piwnic Łódź

Podczas sprzątania wykorzystujemy sprawdzone środki, sprzęty i metody, które pozwolą nam dokładnie oczyścić nawet najbardziej zakurzoną piwnicę. Pozbywamy się zbędnych przedmiotów po poprzednich lokatorach, a także wykonujemy usługę opróżniania piwnic mieszkańców, którzy nie mają na to czasu. Oferujemy również usługę deratyzacji i dezynsekcji, aby pozbyć się gryzoni i robactwa.

Polecamy się również do sprzątania mieszkań zaniedbanych lub sprzątania pomieszczeń po zmarłych. Oferujemy korzystne ceny, pełen profesjonalizm i szybkie terminy realizacji usług.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: