Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Odkomarzanie

Odkomarzanie

Komary to owady, które szczególnie porą letnią są niesamowicie uciążliwe i drażniące. Spędzając czas w ogrodzie, na działce, czy nawet będąc na wakacjach, wszędzie możemy być narażeni na pogryzienia komarów. Jak wiadomo, jest to bardzo nieprzyjemne. Co gorsza, brzęczące komary nad uchem, nie pozwalają nam spokojnie spać lub cieszyć się relaksem.

Sposobem na pozbycie się tych niezwykle irytujących owadów, jest odkomarzanie.

Odkomarzanie to inaczej ograniczenie występowania owadów, to znaczy komarów, ale także meszek i tym podobne, które znajdują się na danym terenie.

W trakcie odkomarzania wykorzystuje się środki chemiczne, które zabijają komary lub sprawiają, że ich funkcje życiowe zostają upośledzone. Dzięki temu komary nie są już zdolne do rozmnażania się, a co za tym idzie, w naszym ogrodzie lub na działce będzie ich zdecydowanie mniej!

Odkomarzanie, czyli dezynsekcja

Jako profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją i likwidacją owadów oraz insektów, gwarantujemy odpowiednio dobraną metodę odkomarzania, która dostosowana jest do warunków panujących na danym terenie.

Stosujemy metodę naziemną odkomarzania, czyli opryskiwaniem mgłą zimnokropelkową lub metodę zamgławiania, która polega na wytwarzaniu drobnej mgły. Środek zastosowany do stworzenia mgły wnika w zakamarki, zabijając komary. Rozpylony środek osadza się również na roślinach, dzięki temu oprócz komarów, giną także meszki.

Zachęcamy do kontaktu  z nami w celu skorzystania z oferty odkomarzania!

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: