Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Ozonowanie

Oznonowanie pomieszczeń

Ozonowanie to jedna z metod dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Głównymi zaletami ozonowania jest bezpieczeństwo i efektywność. Ozonowanie służy oczyszczaniu wody czy też powietrza z drobnoustrojów, bakterii, grzybów i roztoczy.

Idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.

Ozonowanie i odgrzybianie pomieszczeń

Ozon uznawany jest za najsilniejszy środek dezynfekujący, który jest bardzo skuteczny. Właśnie dlatego oferujemy usługę ozonowania pomieszczeń, w których powinna panować idealna czystość. Zaletą ozonu jest także fakt, że drobnoustroje nie uodparniają się na niego, zatem ozonowanie jest nie tylko skuteczną, ale i trwałą metodą na oczyszczenie pomieszczenia i stałe zdezynfekowanie je.

Systemy ozonowania powietrza zapewniają jego czystość pod względem zarówno chemicznym, jak i biologicznym. Ozonowanie zmniejsza również szanse na pojawienie się alergenów, zatem oczyszczone pomieszczenie jest wolne od wirusów, grzybów i innych niechcianych organizmów, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie.

Ozonowanie przeprowadza się w celu:

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: