Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja

Dezynfekcja

Dezynfekcja jest procesem eliminowania, zabijania lub redukowania mikroorganizmów chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki, w celu zapobiegania infekcjom i rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Dezynfekcja może być stosowana w różnych miejscach, takich jak domy, szpitale, szkoły, zakłady spożywcze, hotele, przestrzenie publiczne i inne obszary narażone na zakażenie.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie jest nowoczesną metodą dezynfekcji, która zwalcza bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, likwiduje przykre zapachy (nie maskuje zapachów).

Zabieg ten stosujemy w mieszkaniach, lokalach usługowych, w instalacjach klimatyzacji, samochodach, w miejscach, gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami, zagrożeniami mikrobiologicznymi czy grzybami – pleśniami, wnętrz samochodów i klimatyzacji samochodowych.

Z powodzeniem usuwamy zapachy klejów, farb, dymu papierosowego, moczu, zwierząt, grzybów, spalenizny i wiele innych. Dzięki ozonowaniu usuwamy nieprzyjemne zapachy z domów, mieszkań, samochodów, biur, palarni, przyczep kempingowych.

Zarówno dezynfekcja, jak i ozonowanie pomieszczeń polecane jest do zwalczania wirusa Covid-19! Dzięki tym tym metodom, pozbywamy się koronawirusa z powietrza, a także z przedmiotów użytku codziennego.

Polecamy dkorzystać z naszej usługi dezynfekcji i ozonowania. Zachęcamy także do skorzystania z usługi likwidacji pluskiew w mieszkaniach.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: