Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zwalczanie insektów w miejskiej komunikacji w Łodzi

Pluskwy, prusaki, a nawet pchły, to insekty, które spotkać można nie tylko w domach, lecz także w miejscach publicznych. Komunikacja miejska to doskonałe miejsce do pojawienia się robaków, gdyż warunki tam panujące są wprost idealne do zalęgania się insektów.

Niejednokrotnie już można było usłyszeć o pluskach, które gryzły pasażerów w pociągach lub o prusakach, które były obecne w autobusach. Ich zadomowieniu sprzyja nie tylko brak czystości, lecz także wiele atrakcyjnych dla nich miejsc, w szczególności w fotelach i siedzeniach.

Warto również pamiętać, że insekty jest znacznie większe prawdopodobieństwo pojawienia się robaków w komunikacji publicznej, a to ze względu na łatwość w przenoszeniu ich. Wystarczy, że jeden pasażer wniesie ze sobą pchły, a kolejni z łatwością mogą je załapać. Tak samo jest z pluskwami, które przenoszone w walizkach i ubraniach, rozprzestrzeniają się po całym pojeździe.

Jak pozbyć się insektów z komunikacji publicznej?

Tak samo, jak w domach, również i w miejskiej komunikacji jedynym skutecznym rozwiązaniem na pozbycie się pluskiew, czy pcheł, jest dezynsekcja. Sklepowe środki w tym przypadku nie będą ani trochę skuteczne, gdyż w pociągach, czy autobusach dziennie przewijają się setki osób, które przenoszą i przynoszą insekty, które w warunkach transportowych czują się bardzo dobrze.

Aby mieć pewność, że komunikacja miejska jest wolna od insektów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Likwidujemy pluskwy, prusaki, pchły z pociągów, autobusów, tramwajów, a także innych transportów publicznych. Wykonujemy dezynsekcję metodą zamgławiania ULV, która jest bardzo skuteczna i bezpieczna dla innych. Już po kilku godzinach można korzystać z transportu publicznego, który został pozbawiony robaków na dobre.

Zamgławianie ULV pozwala pozbyć się insektów z najtrudniej dostępnych miejsc, gdyż mgła rozprowadzana po pomieszczeniu, zmieszana jest ze środkiem biobójczym, przez co dociera do każdej szczeliny. Oprócz dezynsekcji polecamy także usługę dezynfekcji, która pozwoli pozbyć się zarazków i bakterii przenoszonych przez insekty i ludzi.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: