Szybki kontakt:
Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew, karaluchów i prusaków - Porady

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź, zapewnia Państwu porady i cenne informacje dotyczące metod działania w kwestii likwidacji pluskiew i innych robaków. Oferujemy praktyczne wskazówki związane z odpluskwianiem mieszkań, a także przydatne informacje dotyczące sposobu postępowania w razie pojawienia się pluskiew, karaluchów, czy też prusaków w domu.

 Jako specjaliści od likwidacji pluskiew, doradzamy, jak uchronić mieszkanie przed pojawieniem się prusaków, pluskiew lub karaluchów, co zrobić, aby skutecznie je usunąć, jakich kroków nie podejmować oraz jak upewnić się, że w naszym mieszkaniu już pojawiły się robaki.

Zapraszamy do śledzenia naszych praktycznych porad dotyczących pluskiew i dezynsekcji.

Dezynfekcja w czasach pandemii

O ile w miejscach publicznych możemy użyć tych produktów, a na twarz założyć maseczkę, o tyle w domu czujemy się znacznie bardziej komofrtowo. Przecież nasz dom to azyl, do którego wpuszczamy tylko określone osoby i nie ma mowy, aby było to miejsce potencjalnie zagrażające naszemu zdrowiu. Czy jednak jest to prawda?

Dlaczego mam w domu pluskwy?

Utrzymujesz porządek w domu, a i tak odkrywasz, że w zakamarkach lub w materacu twojego łóżka mieszkają pluskyw? Dowiedz się dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić!

Dezynsekcja - Wszystko co musisz wiedzieć

Czy wiesz, czym jest dezynsekcja i jak pownna być przeprowadzona, by okazała się skuteczną? 

Dezynfekcja - Po co i dlaczego?

Czy wiesz, w jakich wypadkach należy zgłosić się do firmy sprzątającej w celu umówienia dezynfekcji? Dowiedz się, czemu zabieg ten jest tak istotny dla Twojego zdrowia...

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pluskwach!

Czy na pewno wiesz wszystko o pluskwach i nic cię nie może zaskoczyć? Jesli nie, przeczytaj nasz artykuł, w którym dowiesz się najważniejszych informacji na temat pluskiew i ich likwidacji.

Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV

Prusaki w mieszkaniu są niewątpliwie kłopotem i niekomfortowym problemem dla mieszkańców. Jak szybko się ich pozbyć?

Likwidacja pluskiew - Zamgławianie ULV

Zapoznaj się bliżej z metodą zamgławiania ULV, które stosujemy podczas likwidacji pluskiew w mieszkaniach.

Jak uchronić mieszkanie przed pluskwami?

Dowiedz się, w jaki sposób możesz się zabezpieczyć przed pluskwami w Twoim domu!

Karaluchy w domu - Likwidacja karaluchów.

Jak skutecznie pozbyć się karaluchow z mieszkania? Warto wiedzieć, przede wszystkim o tym, co najbardziej lubią karaluchy, gdzie żyją i na co są odporne.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Nasza firma Centrum DDDiS oferuje kompleskowe sprzątanie mieszkań po osobach zmarłych, wraz z wykonaniem odpluskwiania i likwidacji karaluchów.