Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew, karaluchów i prusaków - Porady

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź, zapewnia Państwu porady i cenne informacje dotyczące metod działania w kwestii likwidacji pluskiew i innych robaków. Oferujemy praktyczne wskazówki związane z odpluskwianiem mieszkań, a także przydatne informacje dotyczące sposobu postępowania w razie pojawienia się pluskiew, karaluchów, czy też prusaków w domu.

 Jako specjaliści od likwidacji pluskiew, doradzamy, jak uchronić mieszkanie przed pojawieniem się prusaków, pluskiew lub karaluchów, co zrobić, aby skutecznie je usunąć, jakich kroków nie podejmować oraz jak upewnić się, że w naszym mieszkaniu już pojawiły się robaki.

Zapraszamy do śledzenia naszych praktycznych porad dotyczących pluskiew i dezynsekcji.

Kleszcz afrykański w Polsce - Odkleszczanie

Kleszcze afrykańskie od niedawna pojawyły się w Polsce. Czy są niebezpieczne? Jak się przed nimi uchronić oraz jakie zagrożenie za sobą niosą?

Dezynfekcja i ozonowanie po zgonach

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź działa na terenie całego miasta, a także województwa łódzkiego oferując usługę dezynfekcji, ozonowania i sprzątania po zgonach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Mieszkanie opuszczone po śmierci właściciela, szczególnie te, którymi nie zajęła się dalsza rodzina, bardzo często wymagają kompleksowego wysprzątania i opróżnienia. Nasza firma zapewnia usługę sprzątania po zmarłych.

Ozonowanie mieszkania po zgonie

Kiedy warto przeprowadzić ozonowanie w mieszkaniu? Dlaczego ozonowanie po zgonie jest tak istotnym działaniem?

Dezynfekcja, ozonowanie - Z jakich usług skorzystać?

Kiedy i z jakich usług warto skorzystać, a także co warto wiedzieć o ofercie, którą zapewnia łódzka firma DDDiS?

Czy ozonowanie jest skuteczne w walce z koronawirusem?

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź oferuje Państwu profesjonalne ozonowanie pomieszczeń. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, którzy chcą przeprowdzić ozonowanie w mieszkaniach, ale także do firm i właścicieli magazynów.

Jak skutecznie zdezynfekować swoje mieszkanie?

W obecnych czasach dezynfekcja jest podstawą do zachowania higieny otoczenia, w którym żyjemy. Warto pamiętać nie tylko o odpowiednim myciu i dezynfekowaniu rąk, lecz także o dbaniu o czyste powierzchnie i przedmioty, których używamy na co dzień.

Dlaczego mam w domu pluskwy?

Wielu domowników zadaje sobie pytanie, dlaczego w moim domu pojawiły się pluskwy? Czy można się przed tym w jakikolwiek sposób uchronić?

Zamgławianie ULV - Zalety

W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć Państwu zalety korzystania z metody zamgławiania ULV, likwidując pluskwy i inne owady. Czym właściwie jest zamgławianie ULV i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy, która specjalizuje się w tejże metodzie?

Zamgławianie ULV - Pluskwowate, skuteczna likwidacja

Pluskwowate są to owady z rzędu pluskwiaków, do których należy około 90 gatunków. Najpopularniejszym z nich jest pluskwa domowa, która jest owadem uciążliwym. Jak się ich zatem pozbyć?

Likwidacja owadów pluskwowatych

Warto wiedzieć coś więcej o samych pluskwowatych, czyli insektach z rodziny pluskwiaków. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli odpowiednio zareagować, gdy owady pojawią się w naszym domu.

Zwalczanie insektów na działce

Dezynfekcja pomieszczeń po Covid-19

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź, zapewnia profesjonalne dezynfekowanie lokali użytkowych oraz mieszkalnych, mając na celu walkę z koronawirusem.

Dezynfekcja w czasach pandemii

O ile w miejscach publicznych możemy użyć tych produktów, a na twarz założyć maseczkę, o tyle w domu czujemy się znacznie bardziej komofrtowo. Przecież nasz dom to azyl, do którego wpuszczamy tylko określone osoby i nie ma mowy, aby było to miejsce potencjalnie zagrażające naszemu zdrowiu. Czy jednak jest to prawda?

Dlaczego mam w domu pluskwy?

Utrzymujesz porządek w domu, a i tak odkrywasz, że w zakamarkach lub w materacu twojego łóżka mieszkają pluskyw? Dowiedz się dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić!

Dezynsekcja - Wszystko co musisz wiedzieć

Czy wiesz, czym jest dezynsekcja i jak pownna być przeprowadzona, by okazała się skuteczną? 

Dezynfekcja - Po co i dlaczego?

Czy wiesz, w jakich wypadkach należy zgłosić się do firmy sprzątającej w celu umówienia dezynfekcji? Dowiedz się, czemu zabieg ten jest tak istotny dla Twojego zdrowia...

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pluskwach!

Czy na pewno wiesz wszystko o pluskwach i nic cię nie może zaskoczyć? Jesli nie, przeczytaj nasz artykuł, w którym dowiesz się najważniejszych informacji na temat pluskiew i ich likwidacji.

Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV

Prusaki w mieszkaniu są niewątpliwie kłopotem i niekomfortowym problemem dla mieszkańców. Jak szybko się ich pozbyć?

Likwidacja pluskiew - Zamgławianie ULV

Zapoznaj się bliżej z metodą zamgławiania ULV, które stosujemy podczas likwidacji pluskiew w mieszkaniach.

Jak uchronić mieszkanie przed pluskwami?

Dowiedz się, w jaki sposób możesz się zabezpieczyć przed pluskwami w Twoim domu!

Karaluchy w domu - Likwidacja karaluchów.

Jak skutecznie pozbyć się karaluchow z mieszkania? Warto wiedzieć, przede wszystkim o tym, co najbardziej lubią karaluchy, gdzie żyją i na co są odporne.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Nasza firma Centrum DDDiS oferuje kompleskowe sprzątanie mieszkań po osobach zmarłych, wraz z wykonaniem odpluskwiania i likwidacji karaluchów.

Dodano: Kleszcz afrykański w Polsce - Odkleszczanie