Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Odpluskwianie Pabianice

Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się deratyzacją, dezynfekcją oraz dezynsekcją, przeprowadzaną w budynkach mieszkalnych, halach, magazynach, hotelach i tym podobne. Naszą specjalnością szczególnie jest usługa odpluskwiania, czyli pozbywania się z budynków pluskiew, a także karaluchów, czy prusaków.

Likwidacja pluskiew i karaluchów Pabianice

Działamy na terenie Pabianic, szybko przyjeżdżając do klienta i likwidując jego problem. Wykorzystujemy specjalne, wypróbowane przez nas metody, które pozwalają nam zagwarantować zadowalające efekty natychmiastowo.

Likwidacja prusaków i pluskiew

Pluskwy i prusaki to problem, z którym boryka się coraz więcej osób, zamieszkujących Pabianice i okolice Łodzi. Aby skutecznie zlikwidować pluskwy i inne robactwo z mieszkania, warto zwrócić się o pomoc do nas. Środki dostępne sklepach nie są wystarczająco skuteczne, ponadto mogą zagrażać zdrowiu naszemu i naszych zwierząt.

Wykonując usługę usuwania pluskiew, zawsze dbamy o bezpieczeństwo domowników, zatem korzystając naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję profesjonalizmu i skuteczności.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Pabianic do skorzystania z naszej oferty!

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: