Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Odgrzybianie mieszkań

Odgrzybianie

Zalanie mieszkania może skończyć się nie tylko wydatkiem, ale także grzybem lub pleśnią.

Pleśń porasta tylko powierzchnię ścian oraz sufitów, na których tworzy plamy o różnych kolorach. Grzyb natomiast wnika w głąb materiału, co powoduje jego niszczenie. Tworzą się wówczas watowate narośla, pajęczyny grzybni, które mogą przerastać mur oraz drewno.

Grzyb i pleśń niszczą nasz dom w taki sposób, że początkowo uszkadzają materiały. Taki proces doprowadza do powolnego uszkodzenia ścian, sufitu lub mebli, które zostały zagrzybione. Jeżeli dom wykonany jest z drewna, grzyb powoduje, że budynek z czasem narażony jest na zawalenie się.

Nie tylko materiały są narażone na zniszczenia przez pleśń i grzyby. Również człowiek powinien się ich wystrzegać.

Grzyby i pleśnie powodują u człowieka bóle głowy, alergie, astmę lub niedotlenienie mózgu. Wydzielają toksyczne substancje, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Profesjonalne odgrzybianie ścian i zwalczanie pleśni

Preparaty dostępne na rynku, które mają na celu zwalczyć grzyby i pleśń, są bardzo niebezpieczne, zatem nie powinno się ich używać nieumiejętnie.

Nasza firma oferuje profesjonalną usługę odgrzybiania i usuwania pleśni specyfikami, które skutecznie rozwiązują problem. Mamy doświadczenie w tej kwestii, zatem potrafimy dobrze zająć się grzybem lub pleśnią w pomieszczeniu, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: