Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Usuwanie pluskiew Sieradz

Zapewniamy Państwu usługę dezynsekcji, w tym w szczególności odpluskwiania mieszkań i biur oraz obiektów noclegowych, które mieszczą się na terenie Sieradza. Nasza firma Centrum DDDiS działa w branży deratyzacyjnej od wielu lat. Posiadamy doświadczenie, sprawdzone metody i profesjonalny sprzęt, który wykorzystujemy do zwalczania pluskiew domowych.

Naszą sprawdzoną i najchętniej wykorzystywaną metodą na likwidację pluskiew, jest zamgławianie ULV. Metoda ta polega na wygenerowaniu pary zawierającej środek biobójczy, której kropelki docierają w najtrudniej dostępne miejsca w pomieszczeniu. Środek zwalczający pluskwy osadza się w szczelinach i skutecznie likwiduje pluskwy oraz inne robactwo.

Zamgławianie ULV to metoda, która jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna dla domowników. Kropelki mgły docierają do każdego kąta, nie powodując jednak nieprzyjemnych śladów na ścianach, czy podłodze lub meblach.

Likwidacja pluskiew domowych

Pluskwy domowe są to robaki, które w naszym mieszkaniu mogą pojawić się zupełnie niespodziewanie. Przechodzą kratkami wentylacyjnymi lub rurami od sąsiadów, zagnieżdżając się w naszych łóżkach, kanapach, za obrazami lub w innych ciemnych i trudno dostępnych miejscach.

Domowe sposoby na pluskwy są nierekomendowane. Po pierwsze, bardzo trudno jest zwalczyć pluskwy na własną rękę, po drugie, środki dostępne w sklepach mogą okazać się szkodliwe dla naszego zdrowia lub zdrowia naszych czworonożnych domowników. Najlepszym sposobem na likwidację pluskiew jest dezynsekcja. Nasza firma dojeżdża do Sieradza, aby metodą zamgławiania usunąć pluskwy z każdego miejsca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy konkurencyjne ceny za odpluskwianie mieszkań w Sieradzu, a także szeroki zakres usług.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: