Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Odpluskwianie Tomaszów Mazowiecki

Pluskwy to robactwo, z którym walczą tysiące mieszkańców bloków. Te uciążliwe, choć niewielkich rozmiarów robaki, mogą zamienić życie lokatorów w koszmar. Pluskwy są nie tylko problemem estetycznym, lecz także powodują swędzące ukąszenia, które wpływają na nasz komfort życia.

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź, działa w branży dezynsekcyjnej już od wielu lat. Posiadamy doświadczenie, wiedzę na temat pluskiew i innych robaków, do których często otrzymujemy zlecenie, a także i co najważniejsze, korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Naszą skuteczną i najbardziej polecaną metodą odpluskwiania jest zamgławianie ULV. Generator mgły, która jest pomieszana ze środkiem biobójczym, tworzy mikroskopijne kropelki docierające do najdrobniejszych zakamarków domu. Pluskwy nie mają zatem żadnych szans!

Likwidacja pluskiew, prusaków, karaluchów

Dojeżdżamy do Tomaszowa Mazowieckiego, by wykonać odpluskwianie metodą zamgławiania ULV! Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do indywidualnych klientów, którzy chcą pozbyć się pluskiew ze swoich mieszkań. Zapraszamy jednak do kontaktu także właścicieli hoteli, hosteli, szpitale i szkoły, które borykają się z robactwem na terenie swoich placówek.

Oferujemy pełen profesjonalizm i szybką realizację zlecenia. Pluskwy i karaluchy oraz prusaki nie mają z nami szans. Zamgławianie ULV jest metodą, która sprawia, że środek biobójczy trafi do najtrudniej osiągalnych kątów, a robaki przestaną istnieć!

Serdecznie zapraszamy klientów z Tomaszowa Mazowieckiego do kontaktu z nami w celu przeprowadzenia odpluskwiania lub dezynsekcji.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: