Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja - Po co i dlaczego?

Dezynfekcja - Po co i dlaczego?
Dezynfekcja - Po co i dlaczego?

Dezynfekcja jest działaniem, które ma na celu wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia, bakterie, drobnoustroje z pomieszczeń. Metodę tą wykorzystuje się najczęściej w miejscach, które powinny być sterylnie czyste, a jednym z takich przykładów jest szpital, w którym codziennie znajdują się setki pacjentów.

Dezynfekcji można poddać również nasze mieszkanie, aby mieć pewność, że jest ono odpowiednio dobrze przygotowane do użytku. W przypadku, gdy mieszkanie wcześniej zamieszkiwane było przez osoby starsze lub osoby ciepiące na syndrom zbieractwa, ważne jest, aby po wprowadzeniu nowych lokatorów przeprowadzić nie tylko dezynsekcję, ale i dezynfekcję.

Usługę tą przeprowadzamy również w przypadku, gdy w mieszkaniu doszło do zgonu. Ciało wytwarza nie tylko nieprzyjemny zapach, ale też mnóstwo bakterii, które są dla nas niewidoczne, lecz bardzo groźne. Nie wystarczy tu użyć zwykłych środków czyszczących dostępnych w sklepach. Istotna jest dezynfekcja całego pomieszczenia, wykonywana w odpowiedni sposób i z zachowaniem środków ostrożności.

Bakterie i wirusy, które są niewidoczne dla naszego oka, mogą mieć bardzo zły wpływ na nasze zdrowie oraz życie codzienne. Nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że wykonując podstawowe czynności, dotykamy tak wielu przedmiotów i powierzchni, roznosząc i przenosząc bakterie. Dzięki dezynfekcji, pozbędziemy się w dużym stopniu znacznej części drobnoustrojów i bakterii, zyskując świeżość i komfort.

Dezynfekcja Łódź

Nasza firma Centrum DDDiS od lat działa w branży sprzątającej, oferując wysokojakościową usługę dezynfekcji, którą wykonujemy w lokalach użytkowych, mieszkalnych i miejscach pracy.

Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, którym dezynfekujemy lokum, pozbywając się niewidocznych bakterii i drobnoustrojów. Dezynfekcja jest zabiegiem szeroko polecanym również w przypadku, gdy w naszym domu pojawiły się karaluchy lub pluskwy. Aby mieć pewność, że robactwo nie rozniosło nam zarazków po mieszkaniu, wystarczy po udanej dezynsekcji, zamówić usługę dezynfekcji!

Działamy na terenie Łodzi, oferując klientom szeroki zakres naszych usług.

Usługi powiązane z tym artykułem


<< POWRÓT

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: