Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja w czasach pandemii

Dezynfekcja w czasach pandemii
Dezynfekcja w czasach pandemii

Dezynfekcja w czasach pandemii

Pandemia koronawirusa, która niespodziewanie zaatakowała cały świat, odwróciła wszystko do góry nogami. Ludzie zaczęli obawiać się wirusa, który może czyhać na każdym kroku, dlatego w ruch poszły mydła oraz żele antybakteryjne.

O ile w miejscach publicznych możemy użyć tych produktów, a na twarz założyć maseczkę, o tyle w domu czujemy się znacznie bardziej komofortowo. Przecież nasz dom to azyl, do którego wpuszczamy tylko określone osoby i nie ma mowy, aby było to miejsce potencjalnie zagrażające naszemu zdrowiu. Czy jednak jest to prawda?

Dezynfekcja w domu

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w czasach tak rozległej pandemii, my również możemy przynieść wirusa do domu, będąc tego zupełnie nieświadomym. Na co dzień wychodzimy do sklepu, do pracy, poruszamy się komunikacją miejską i choć zasady wyraźnie informują nas, jak się zachowywać, by uniknąć zarażenia, trudno mieć pewność w stu procentach. A przecież oprócz koronawirusa są też inne bakterie, które możemy bezmyślnie przenieść do domu.

Dezynfekcja pomieszczeń jest metodą, która zapewnia gwarancję skuteczności. Dzięki tej usłudze możemy pozbyć się z naszego lokum wszelkich wirusów, bakterii i grzybów, które są odpowiedzialne za różne choroby. Dla przykładu, warto pomyśleć o dezynfekcji mieszkania, gdy jeden z domowników chorował w ostatnim czasie na grypę.

Wirusy są obecne dosłownie wszędzie, dlatego mycie rąk jest tak bardzo istotne, choć niewystarczające. A co z ubraniami? Nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile bakterii i zarazków przynosimy do domu pod naszymi butami. Choć zwykle zdejmujemy je w przedpokoju, by ubrać coś bardziej komfortowego, bakterie z łatwością się rozprzestrzeniają, a my roznosimy je dalej, dotykając pilota od telewizora, telefonu, talerzy, czy pościeli.

Nasza firma oferuje skuteczną i profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń, dzięki której dom lub mieszkanie stanie się bardziej sterylne i wolne od bakterii, grzybów i wszechobecnych wirusów. Szczególnie w czasach pandemii warto zastanowić się nad tą usługą, by mieć pewność, że środowisko, w którym spędzamy teraz znacznie więcej czasu ze względu na sytuację, naprawdę jest miejscem bezpiecznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą  - Centrum DDDiS Łódź, aby umówić się na wykonanie usług! Szczegółowych informacji dowiedzą się Państwo pod wskazanym numerem telefonu. Dojeżdżamy nie tylko na terenie Łodzi, ale i w pobliskich okolicach.

Usługi powiązane z tym artykułem


<< POWRÓT

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: