Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dlaczego mam w domu pluskwy?

Dlaczego mam w domu pluskwy?
Dlaczego mam w domu pluskwy?

Pluskwy domowe

Pluskwy są robactwem, przed którym każdy chciałby się uchronić. Są bardzo trudne w usunięciu, a w dodatku mogą pojawić się w domu niespodziewanie, rozmnażając się w zastraszającym tempie. Dlaczego pluskwy pojawiają się w mieszkaniach, w których teoretycznie nie mają powodu się znajdować?

Większość ludzi mylnie kojarzy pluskwy, jako robactwo, które lubi brudne, zanieczyszczone miejsca, zupełnie tak, jak w przypadku karaluchów. Pluskwy domowe są jednak pasożytami, które mogą przechodzić z mieszkania do mieszkania, bez względu na to, czy jest ono czyste i zadbane, czy zaśmiecone. Oczywiście, w lokalach, w których znajdują się przedmioty przyniesione z zewnątrz, często ze śmietników, czy innych niepewnych miejsc, pluskwy mają szansę pojawić się znacznie szybciej. Nie oznacza to jednak, że sprzątając i dbając o mieszkanie, nie ma opcji na znalezienie w nim pluskiew.

Największe znaczenie odgrywają tu...sąsiedzi. Jeśli w lokalu obok ktoś boryka się z tym robactwem, z pewnością i Ty szybko znajdziesz u siebie pojedyncze pluskwy. Istnieje również możliwość wprowadzenia tych szkodników do domu zupełnie przypadkowo. Jak powszechnie wiadomo, pluskwy mogą znajdować się także w hotelach, szpitalach, a nawet kinach, czy komunikacji miejskiej! Ich przeniesienie i jednoczesne rozniesienie na szerszą skalę jest naprawdę bardzo proste, zatem warto dokładnie sprawdzać miejsca, w których przebywamy.

Likwidacja pluskiew, czyli odpluskiwanie

Jeśli znajdziesz w swoim mieszkaniu jedną pluskwę, warto zwrócić uwagę na sygnały, które wskazują, że może być ich więcej. Nawet z jednym małym osobnikiem nie należy lekceważyć sprawy i zadziałać szybko, by uchronić swoje mieszkanie o tych intruzów. Odpluskwianie jest skuteczną i sprawdzoną metodą na likwidację pluskiew, a także na zabezpieczenie pomieszczeń przed nimi.

Nasza firma wykonuje usługę zamgławiania ULV, czyli rozpraszania mgły ze środkiem owadobójczym, przez co dociera on do najdrobniejszych kątów, likwidując pluskwy na dobre. Jeśli wiesz, że ktoś z sąsiadów ma pluskwy w domu, nie czekaj aż przyjdą one do ciebie! Zamów usługę odpluskwiania, by pierwsze robactwo nie miało szans się rozprzestrzenić.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Centrum DDDiS Łódź!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: