Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Odstraszanie ptaków

Odstraszanie ptaków

Ptaki, a zwłaszcza gołębie są problemem wielu właścicieli mieszkań, zwłaszcza w blokach. Są nie tylko głośne, a ich gruchanie nie pozwala nam spokojnie spać, ale także wciąż zanieczyszczają nam parapety i balkony.

Metody odstraszania ptaków można znaleźć w Internecie, lecz warto pamiętać o tym, że są to najprostsze sposoby, które bardzo rzadko dają rezultaty. Ptaki uodparniają się na domowe "straszaki", których jest coraz więcej na balkonach i oknach.

Co zatem zrobić w takim przypadku? Wystarczy skorzystać naszych usług odstraszania ptaków profesjonalnymi metodami.

Specjalistyczne kolce, które montowane są w odpowiednio do miejsca, pozwalają uchronić się od ptactwa, które nie może już przesiadywać na naszych parapetach.

Skuteczną metodą jest także ultradźwiękowy system do odstraszania ptaków, który sprawdza się przede wszystkich w miejscach, w których obecność ich jest szczególnie niepożądana i niewskazana. Wbrew pozorom, ultradźwiękowe odstraszanie ptaków nie jest wcale kosztowną metodą.

Nowym sposobem na uporanie się z gołębiami jest laserowa metoda ich odstraszania.  Niestety sposób ten sprawdza się głównie w halach, magazynach i innych pomieszczeniach, w których nie powinny znajdować się ptaki.

Nasza firma w profesjonalny sposób zajmie się odstraszaniem ptaków zarówno na zlecenie indywidualnych osób, jak i właścicieli magazynów lub ogrodów, którzy również borykają się z tym problemem.

 

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: