Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Sprzątanie lokali po zmarłych

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem mieszkań po osobach zmarłych. Zapewniamy kompleksową usługę sprzątania całego lokalu, począwszy od dezynfekcji, skończywszy na generalnym sprzątaniu i czyszczeniu pomieszczeń.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się posprzątaniem mieszkania opuszczonego w wyniku śmierci właściciela, my chętnie pomożemy.

Sprzątanie mieszkań po zgonach

Zajmujemy się również sprzątaniem mieszkań, w których doszło do zgonu lub samobójstwa. Oferujemy pomoc w zakresie wykonania dezynfekcji, dezynsekcji oraz sprzątania lokum, w celu przygotowania go do ponownego zajęcia.

Mieszkanie po osobie zmarłej może być bardzo zanieczyszczone, a w powietrzu może unosić się nieprzyjemny zapach. Konieczne jest wtedy wykonanie dezynfekcji, aby pozbyć się niechcianych bakterii i mikroorganizmów. Jeśli w mieszkaniu doszło do zgonu, tym bardziej wykonujemy taką usługę, aby dokładnie oczyścić każde pomieszczenie.

W lokalach, które po śmierci właściciela stoją puste dłuższy czas, mogą często pojawiać się robaki, w tym pluskwy, prusaki lub karaluchy. Wolnostojące mieszkanie jest idealnym miejscem dla robaków, które z czasem stają się coraz bardziej uciążliwe. Aby nie dopuścić do pojawienia się karaluchów w mieszkaniu lub w celu ich wytępienia i likwidacji pluskiew oraz prusaków, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalizm, dyskrecję w razie potrzeby oraz skuteczność.

Odpluskwianie, dezynfekcja

Dzięki sprzątaniu, mieszkanie po zgonie znów będzie wyglądało estetycznie i czysto. Pozbędziemy się pluskiew, karaluchów, zanieczyszczeń, bakterii oraz przykrego zapachu. Ponadto oferujemy także odgrzybianie, które bardzo często jest niezbędne, gdyż w pustym lokalu może pojawić się wilgoć i pleśń.

Nasza oferta sprzątania mieszkań wiąże się również ze sprzątaniem po osobach, które cierpiały na chorobę zbieracza, to znaczy, że często zabierały do domu meble lub inne przedmioty, które zostały przez nich znalezione na ulicy i w śmietnikach.

Zbieractwo rzeczy, które zostały wcześniej przez kogoś wyrzucone, bardzo często prowadzi do pojawienia się w mieszkaniu problemu robaków, zwłaszcza karaluchów, ale także pluskiew i prusaków. Mieszkanie, z którego  wyeksmitowano osobę skłonną do przetrzymywania śmieci i innych zbędnych rzeczy, zawsze jest niezwykle zanieczyszczone i wymaga dokładnej dezynfekcji. Ponadto w takim mieszkaniu konieczne jest wykonanie odpluskwiania, aby pozbyć się pluskiew i innych robaków, przyniesionych wraz z przedmiotami znalezionymi na ulicy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS.

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: