Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja pluskiew - Zamgławianie ULV

Likwidacja pluskiew - Zamgławianie ULV
Likwidacja pluskiew - Zamgławianie ULV

Zamgławianie ULV - metoda na odpluskwianie

Firmy specjalizujące się w dezynsekcji, coraz częściej korzystają z popularnej i co najważniejsze, skutecznej metody na odpluskwianie mieszkań, zwanej zamgławianiem ULV. Sposób ten pozwala na likwidację pluskiew i prusaków oraz innych robaków, które zamieszkały w Twoim domu, szybko i solidnie.

Zamgławianie ULV oprócz tego, że jest sposobem skutecznym i dającym niemalże natychmiastowe efekty w odpluskwianiu, jest także metodą bezpieczną. Wykonując dezynsekcję innymi metodami, klienci zawsze obawiają się groźnych dla zdrowia substancji, które rozpraszane są po pomieszczeniach. Szczególnie narażone są wówczas zwierzęta, które mogą nieświadomie mieć bezpośredni kontakt z owadobójczym środkiem, rozlewanym po kątach.

Niekomfortowy jest również fakt, że po typowej dezynsekcji, mieszkańcy muszą opuścić dom na nawet kilka godzin. Aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z efektów dezynsekcji, ale także z jej sposobu wykonania, korzystamy z najlepszej dotychczas znanej metody zamgławiania ULV, która posiada wiele zalet i znacznie różni się od tradycyjnego odpluskwiania.

Zalety metody zamgławiania ULV

Zamgławianie polega na rozprowadzaniu środka owadobójczego w postaci mikro kropelek, które wytwarzane są przez generator zimnej pary. Minimalnej wielkości krople docierają do każdego, nawet najbardziej ukrytego kąta i osiadają na powierzchni, po której następnie przechodzą pluskwy lub inne robaki. Kropelka z substancją owadobójczą w bezpośrednim kontakcie z robactwem, skutecznie je wyniszcza.

Metoda zamgławiania jest nie tylko skuteczniejsza, ale także bezpieczniejsza, gdyż nie tworzy widocznie mokrych plam na podłodze, które mogą stać się zagrożeniem dla zdrowia człowieka lub zwierzęcia domowego. Mikro kropelki docierają do miejsc, w których przesiadują pluskwy, nie niszcząc w ten sposób ani paneli, ani ścian, czy mebli. Co więcej, przy zastosowaniu zamgławiania ULV, domownicy powinni opuścić mieszkanie tylko na godzinę. Po upływie tego czasu, można bez problemu wrócić do domu, ciesząc się spokojem od robaków i pluskiew. Biobójczy środek nie jest absolutnie wyczuwalny, zatem nie powoduje dyskomfortu. Działając przez 6 tygodni, skutecznie zabija pluskwy i inne robaki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Centrum DDDiS Łódź.

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: