Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zwalczanie insektów na działce

Zwalczanie insektów na działce
Zwalczanie insektów na działce

Zwalczanie insektów - Likwidacja mrówek

Nadchodzący sezon wiosenno-letni, a także wzrastająca temperatura, sprzyjają pojawianiu się mrówek i innych insektów, które można zauważyć szczególnie na terenie działek i ogródków działkowych. Robactwo może okazać się nie tylko uciążliwe dla człowieka, ale także dla uprawianych roślin, owoców i warzyw. Jak zatem pozbyć się mrówek i innych insektów, które uprzykrzają nam życie?

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź specjalizuje się w dezynsekcji, czyli skutecznej likwidacji mrowisk, a także w przeprowadzaniu dezynsekcji, w celu usunięcia insektów z domków, czy ogródków działkowych. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych środkach biobójczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zlikwidować insekty nawet podczas jednej wizyty!

Mrówki w ogrodzie - Dezynsekcja Łódź

Mrówki roznoszą nasiona i oczyszczają ściółkę, a zatem wbrew pozorom mają korzystny wpływ na otoczenie. Bardzo często są one jednak utrapieniem dla właścicieli terenu. Mogą pojawiać się nie tylko w okolicy domku, ale także wchodzić do środka. Ponadto zdarza się, że mrówki zjadają nasze najcenniejsze rośliny, dostarczając nam jedynie strat i nerwów.

Dostępne na rynku środki do zwalczania mrówek i insektów, mogą okazać się mało skuteczne. Co więcej, warto wziąć pod uwagę ich niekorzystny wpływ na otoczenie, a także zagrożenie, jakie powodują wobec nas samych i naszych zwierząt domowych. Aby skutecznie zlikwidować mrowiska i mrówki z naszego ogródka, czy działki, warto wybrać metodę dezynsekcji, która jest bezpieczna, gdyż wykonywana jest przez profesjonalistów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą dezynsekcyjną z Łodzi! Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszych usług!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: