Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zamgławianie ULV - Zalety

Zamgławianie ULV - Zalety
Zamgławianie ULV - Zalety

Zmgławianie ULV Łódź

W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć Państwu zalety korzystania z metody zamgławiania ULV, likwidując pluskwy i inne owady. Czym właściwie jest zamgławianie ULV i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy, która specjalizuje się w tejże metodzie?

Istnieją różnorodne sposoby na usunięcie robactwa z mieszkań i domów. Można wykorzystać pułapki, rozsiać środek biobójczy, czy pozostawić odpowiedni preparat w zakątkach pomieszczeń. Wszystkie te metody mogą się jednak okazać krótkotrwałe i mało skuteczne. Gdy w naszym domu pojawią się pluskwy lub prusaki, warto działać szybko i stanowczo.

Likwidacja pluskwowatych

Zamgławianie ULV na pluskwowate, to najlepszy sposób, który pozwoli pozbyć się robactwa na bardzo długi czas. Za sprawą odpowiedniego sprzętu oraz środka biobójczego, rozpyla się w pomieszczeniu mgłę, która dociera do najtrudniej dostępnych miejsc. Pluskwy i inne owady nie mają szans ominąć środka, który działa na nie destrukcyjnie, powodując likwidację wszystkich osobników.

Zamgławianie ULV jest ponadto bezpiecznym sposobem odpluskwiania, w szczególności dla dzieci i zwierząt domowych. Dzięki temu, że preparat rozpylony z mgłą jest niewidoczny i niemożliwy do spożycia, nie ma obaw o to, że trafi on w niepowołane ręce. Co najważniejsze, środek biobójczy działa poprzez roznoszenie go z pluskwy na pluskwę, zatem jest skuteczny nawet po dłuższym okresie!

W celu skorzystania z odpluskwiania mieszkania metodą zamgławiania ULV, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS Łódź!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: