Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynsekcja - Wszystko co musisz wiedzieć

Dezynsekcja - Wszystko co musisz wiedzieć
Dezynsekcja - Wszystko co musisz wiedzieć

Dezynsekcja Łódź

Dezynsekcja jest to usługa, która ma na celu skutecznie wytępić robactwo, owady szkodliwe, a także ich larwy. Najczęściej zamawia się dezynsekcję, by zlikwidować pluskwy lub karaluchy, czy też prusaki. Jest to robactwo, którego trudno pozbyć się na własną rękę i nie warto marnować czasu ani pieniędzy na środki dostępne w sklepach.

Dezynsekcja może być przeprowadzana na różne sposoby, w zależności od przyjętych metod. Nasza firma, która od lat działa w branży, wykorzystuje metodę zamgławiania ULV, skuteczną, bezpieczną i szybką. 

Likwidacja pluskiew metodą zamgławiania

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który generuje mgłę z dodatkiem środków biobójczych. Środki te dobieramy w zależności od potrzeb, robactwa, które zalęgło się w domu i jego ilości. Mgła wytworzona przez narzędzie pozwala dotrzeć do najtrudniejszych miejsc, kątów, zakamarków, które są chlebem powszednim dla pluskiew i innych robaków.

Zamgławianie ULV jest także niezwykle skuteczną formą dezynsekcji, gdyż można stosować je w przypadku różnego rodzaju robaków i owadów, nie tylko pluskiew. Mgła ze środkiem biobójczym likwiduje pluskwy, karaluchy, prusaki, a także komary i inne, przy tym nie pozostawiając mokrych śladów i plam, na które może natrafić dziecko lub zwierzę domowe. 

Dezynsekcja powinna być wykonywana w odpowiednim stroju, który chroni przed działaniem substancji szkodliwych. Z tego też względu, klienci, którzy zamawiają usługę, muszą opuścić mieszkanie lub pomieszczenie, by nie przebywać w zamglonym otoczeniu, wdychając biobójcze środki. Warto pozostawić mieszkanie na kilka godzin puste, a po powrocie przewietrzyć je, pozbywając się nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać, że wszelkie zwierzęta domowe również powinny zostać zabrane z domu, w którym przeprowadzono dezynsekcję.

Centrum DDDiS Łódź

Nasza firma zachęca Państwa do skorzystania z usług zarówno dezynsekcji, odpluskwiania mieszkań, a także dezynfekcji i deratyzacji. Działamy na terenie Łodzi i w pobliskich okolicach. Wykonujemy swoją pracę profesjonalnie, skutecznie, powtarzając usługę w razie takiej konieczności!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: