Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja owadów pluskwowatych

Likwidacja owadów pluskwowatych
Likwidacja owadów pluskwowatych

Dezynsekcja, czyli likwidacja owadów pluskwowatych

Pluskwy, karaluchy, czy pruski w domu, to nie lada problem, z którym warto zadziałać solidnie i szybko, aby nie dopuścić do ich rozprzestrzenienia się. Warto również wiedzieć coś więcej o samych pluskwowatych, czyli insektach z rodziny pluskwiaków. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli odpowiednio zareagować, gdy owady pojawią się w naszym domu.

Pluskwowate, czyli rząd owadów pluskwiaków, podrzędu różnoskrzydłych, to aż 90 rodzajów pasożytów, które są uciążliwe nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Człowiekowi najbardziej znanym przykładem pluskwowatych są pluskwy domowe, które spędzają sen z powiek i do dziś powodują ogromne straty w dziedzinie wynajmu mieszkań, czy hoteli.

Odpluskwianie mieszkań i lokali

Pluskwy są owadami bardzo trudnymi do zlikwidowania samodzielnie, gdyż są wysoce odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i środki biobójcze. Nieodpowiednie działania mogą tylko uodpornić pluskwowate na preparaty, które w teorii miałyby doprowadzić do ich wyginięcia.

Istotnym faktem jest, że największym wrogiem pluskiew są pająki. Gdy owady pluskwowate czują się zagrożone, wydzielają charakterystyczną woń w celach obronnych. Dla domowników może to być wówczas sygnał, że nasze lokum zamieszkują insekty.

W celu przeprowadzenia skutecznej dezynsekcji i likwidacji pluskiew warto skorzystać z usług naszej firmy Centrum DDDiS Łódź. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego miasta oraz w pobliskich okolicach. Stosujemy wyłącznie skuteczne i sprawdzone środki biobójcze, działające natychmiastowo na pluskwowate pasożyty.

Naszą przodującą metodą jest zamgławianie ULV, czyli rozpylanie w pomieszczeniu mgły wraz ze środkiem biobójczym. Kropelki mgły osiadają na przedmiotach, docierając również do trudno dostępnych miejsc. Pluskwy przemieszczając się, natykają się na środek, który jest dla nich zabójczy, przenosząc go równocześnie na kolejne osobniki.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z dezynsekcji prowadzonej przez naszą firmę z Łodzi!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: