Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Zamgławianie ULV - Pluskwowate, skuteczna likwidacja

Zamgławianie ULV - Pluskwowate, skuteczna likwidacja
Zamgławianie ULV - Pluskwowate, skuteczna likwidacja

Pluskwowate - Skuteczna likwidacja owadów

Pluskwowate są to owady z rzędu pluskwiaków, do których należy około 90 gatunków. Najpopularniejszym z nich jest pluskwa domowa, która jest owadem uciążliwym, trudnym do zlikwidowania samodzielnie, a na dodatek gryzącym. Jak się ich zatem pozbyć?

Zamgławianie ULV

Polecana i szeroko stosowana przez nas metoda zamgławiania ULV jest najbezpieczniejszym i jednocześnie dającym najlepsze efekty sposobem na likwidację pluskiew. Za sprawą odpowiedniego sprzętu generujemy parę, do której dodany został uprzednio profesjonalny środek biobójczy. Para dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu, również do trudno dostępnych kątów. W ten sposób pluskwowate roznoszą środek, który jest dla nich zabójczy, nie mając żadnych szans na przetrwanie.

Zamgławianie ULV jest metodą polecaną dla każdego, kto boryka się z problemem pluskiew, czy prusaków w domu. Środki dostępne w sklepach, czy sposoby związane z rozstawianiem pułapek na owady są zupełnie nieskuteczne i w dodatku niebezpieczne dla domowników, czy zwierząt domowych. Na pluskwowate należy działać szybko i z dużą siłą, aby nie rozprzestrzeniły się po całym lokum. W przypadku, gdy pluskwy zadomowiłyby się w materacu, czy łóżku, mebel byłby do wyrzucenia.

Zamgławianie ULV stosuje się, zarówno w biurach, w domach, w hotelach, a nawet w kinach. Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź oferuje profesjonalną usługę likwidacji pluskiew poprzez zamgławianie ULV. Jest to metoda skuteczna i bezpieczna. Należy jednak pamiętać, aby opuścić pomieszczenie opryskane, przynajmniej na kilka godzin, aby narażać siebie lub zwierząt na kontakt ze środkiem biobójczym.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która oferuje nie tylko likwidację owadów pluskwowatych, ale i inne usługi, w tym sprzątanie, czy dezynfekcję.

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: