Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV

Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV
Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV

Prusaki mogą pojawić się w każdym mieszkaniu, szczególnie w blokach, gdzie z łatwością przemieszczają się pomiędzy sąsiadami. Nie zawsze wystarczy tylko dbać o czystość i porządek w swoim domu. Prusaki, tak jak karaluchy, choć kojarzone są z brudem, mogą występować również w mieszkaniach zadbanych. Jeśli Twój sąsiad boryka się z problemem pluskiew lub prusaków, Ty również możesz spodziewać się ich u siebie. Jak się zabezpieczyć przed tymi budzącymi wstręt robakami? Co zrobić, gdy już stały się lokatorami w Twoim mieszkaniu?

Niezależnie od tego, czy prusaki założyły w Twoim domu gniazdo, czy po prostu pojawiła się ich niewielka ilość, powinieneś działać szybko i niezwłocznie skontaktować się z firmą deratyzacyjną. Prusaki, oprócz tego, że powodują dyskomfort i niejednokrotnie wzbudzają lęk w mieszkańcach, są także groźne dla zdrowia, gdyż mogą przenosić choroby. Ponadto, prusaki zanieczyszczają także produkty spożywcze, pojawiając się w mące, czy w ziemniakach.

Likwidacja prusaków metodą zamgławiania ULV

Skuteczna oraz bezpieczna metoda na pozbycie się prusaków, a także pluskiew, czy karaluchów z domu, która polecana jest przez naszą firmę deratyzacyjną, to usługa zamgławiania ULV. Metoda zamgławiania jest sposobem na likwidację prusaków w sposób szybki i prosty. Wystarczy zadzwonić do nas i umówić się na wizytę, aby raz a dobrze pozbyć się robactwa z domu.

Zamgławianie ULV polega na wytwarzaniu zimnej mgły wraz ze środkiem owadobójczym, który pod postacią mikro kropelek dociera do każdego kąta w pomieszczeniu. Dzięki temu, że generator mgły nie pozostawia mokrych plam na powierzchniach, zarówno ludzie, jak i zwierzęta domowe nie są narażeni na działanie środków biobójczych. Kropelki mgły docierają także do trudno dostępnych miejsc, sprawiając, że prusaki mają z nimi bezpośredni kontakt. Zamgławianie ULV pozwala w krótkim czasie pozbyć się prusaków oraz innych robaków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS Łódź. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi likwidacji prusaków. Gwarantujemy skuteczność i zadowolenie klientów.

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: