Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Ozonowanie mieszkania po zgonie

Ozonowanie mieszkania po zgonie
Ozonowanie mieszkania po zgonie

Lokal, w którym doszło do zgonu, wymaga kompleksowego sprzątania. Nie chodzi tylko o uprzątnięcie rzeczy i wszelkich pozostałości po osobie zmarłej, ale również o likwidację śladów zdarzenia, nieprzyjemnego zapachu i najgorszych, bo najbardziej niebezpiecznych - bakterii i patogenów.

W mieszkaniu, w którym nastąpił zgon i gdzie przez pewien dłuższy lub krótszy czas przebywał zmarły, zdążyły się namnożyć groźne dla naszego zdrowia bakterie. Obecny może być również nieprzyjemny zapach, zwany inaczej trupim jadem, którego trudno pozbyć się "domowymi sposobami".

W celu kompleksowego i profesjonalnego wysprzątania mieszkania po zgonie, warto skorzystać z usług firmy takiej, jak nasza. Centrum DDDiS Łódź oferuje Państwu usługę sprzątania, w tym w szczególności ozonowania mieszkań po zgonach.

Ozonowanie - kiedy i w jakim celu?

Ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą na pozbycie się wszelkich bakterii, wirusów, grzybów oraz wspomnianych już wcześniej patogenów. Ozonowanie jest jedną z metod dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów, zatem doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy w mieszkaniu doszło do zgonu, pożaru lub innej tego typu sytuacji.

Za sprawą ozonowania pozbywamy się przykrego i uciążliwego do zniwelowania zapachu, a także bakterii i patogenów, które są wszechobecne, szczególnie po śmierci w mieszkaniu. Aby lokal nadawał się do dalszego użytkowania, warto skorzystać z takiej usługi, by mieć pewność, że każda powierzchnia została odpowiednio zdezynfekowana.

Głównymi zaletami ozonowania jest bezpieczeństwo i efektywność. Ozonowanie służy oczyszczaniu wody czy też powietrza z drobnoustrojów, bakterii, grzybów i roztoczy. Warto również wspomnieć, że metoda ta jest bezpieczna dla otoczenia, zatem nie niszczy mebli, przedmiotów w pomieszczeniach, czy ewentualnej żywności, która znajduje się w pobliżu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat usługi sprzątania mieszkań po zmarłych, opróżniania mieszkań i ozonowania, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS Łódź!


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: