Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dlaczego mam w domu pluskwy?

Dlaczego mam w domu pluskwy?
Dlaczego mam w domu pluskwy?

Pluskwy w domu

Pluskwy są jednymi z najbardziej uciążliwych robaków, które można znaleźć w swoim mieszkaniu. Nie tylko trudno się ich pozbyć, ale również w bardzo łatwy i szybki sposób rozprzestrzeniają się po całej powierzchni lokalu. Wielu domowników zadaje sobie pytanie, dlaczego w moim domu pojawiły się pluskwy? Czy można się przed tym w jakikolwiek sposób uchronić?

Warto pamiętać, że internetowe sposoby na likwidację pluskwowatych są najczęściej zupełnie nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ pluskwowate są owadami bardzo wytrzymałymi i odpornymi na warunki otoczenia, a także słabe środki biobójcze. Z tego powodu należy działać profesjonalnie, nie bawiąc się w domowe sposoby.

Pluskwy można w bardzo łatwy i nieświadomy sposób przenieść do naszego domu. Wystarczy, że przywieziemy je w walizce z hotelu lub przyprowadzimy do siebie z komunikacji miejskiej. Mieszkając w blokach istnieje także wysokie ryzyko, że gdy jeden z sąsiadów boryka się z robactwem, mogą one opanować cały blok.

Likwidacja pluskiew Łódź

O ile usunięcie pluskiew z domu może wymagać solidnego działania, o tyle zabezpieczenie mieszkania przed pluskwowatymi może być nieco łatwiejsze. Przede wszystkim, gdy u naszych sąsiadów pojawi się robactwo, należy natychmiast sprawdzić, czy u nas pluskwowate nie zdążyły się jeszcze zadomowić w ulubionych zakamarkach. Jeżeli odpowiedź brzmi nie, warto od razu skorzystać z pułapek oraz preparatów likwidujących pluskwy. Zabezpieczenie miejsc, w którym mogą się one pojawić lub przez które mogą przejść do naszego mieszkania, jest pierwszym krokiem do zapobiegania tego problemu. Można również bez wahania zadzwonić do firmy, która zajmuje się likwidacją pluskiew, aby to oni zajęli się zabezpieczeniem naszego lokum przed owadami.

Odpluskwianie mieszkań Łódź

W przypadku, gdy jesteśmy już nieszczęśliwie posiadaczami pluskiew w domu, profesjonalna dezynsekcja jest wprost koniecznością. Nasza firma
Centrum DDDiS Łodź oferuje Państwu skuteczne odpluskwianie, zarówno mieszkań, domów, działek, a także miejsc użytku publicznego.

Stosujemy skuteczną i bardzo popularną metodę zamgławiania ULV, która polega na rozprowadzeniu mgły ze środkiem biobójczym. Mgła dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, przez co pluskwy roznoszą szkodliwy dla nich preparat, samoistnie się likwidując. Warto wspomnieć, że zamgławianie ULV jest sposobem bezpiecznym dla domowników, również dla zwierząt.

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: