Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Sprzątanie mieszkań po zmarłych
Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Mieszkanie opuszczone po śmierci właściciela, szczególnie te, którymi nie zajęła się dalsza rodzina, bardzo często wymagają kompleksowego wysprzątania i opróżnienia. Nasza firma zapewnia usługę sprzątania po zmarłych dla Klientów z Łodzi i województwa łódzkiego, gdyż wiemy, jak trudno jest uporać się z lokum zanieczyszczonym, zaniedbanym, pozostawionym o zmarłym.

Sprzątanie mieszkań w naszej ofercie polega przede wszystkim na pozbyciu się zbędnych rzeczy z otoczenia, wyniesieniu starych dywanów, mebli do utylizacji. Ponadto porządkujemy każdy kąt i powierzchnię, myjąc podłogi, ścierając kurze, sprzątając balkon i tym podobne. Zapewniamy również ozonowanie, dezynfekcję oraz likwidację pluskiew.

Odpluskwianie mieszkań

Warto pamiętać, że w mieszkaniu, w które wcześniej zamieszkiwała osoba samotna i starsza, z pewnością będzie wymagało dużego nakładu pracy. Osoby w podeszłym wieku nie są już zdolne do kompleksowego zajmowania się otoczeniem. Bardzo często zdarza się również, że w mieszkaniu pojawiają się pluskwy, czy prusaki, gdyż właściciel nie zorientował się o problemie i nie zareagował wystarczająco szybko. Źródłem pluskiew w domu wcale nie musi być zaniedbane i brudne otoczenie, jednak w mieszkaniach osób starszych bardzo często można zaobserwować robactwo, które w takich warunkach czuje się bardzo dobrze.

Nasza firma Centrum DDDiS Łódź wykonuje odpluskwianie, likwidując nie tylko pluskwowate, ale również prusaki, czy karaluchy. Profesjonalna metoda zamgławiania ULV, jaką stosujemy podczas pracy, pozwoli na pozbycie się robactwa z nawet najtrudniej dostępnych kątów.

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym, odpluskwianie jest jednym z ważniejszych punktów naszej pracy. Dzięki temu lokal zostanie odpowiednio przygotowany do dalszego zagospodarowania i ewentualnego remontu. Zignorowanie problemu pluskiew, czy innego robactwa w domu, może poskutkować z czasem i narazić nas na znacznie większe koszty oraz straty.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych

Oprócz likwidacji pluskiew, podczas sprzątania mieszkania po zmarłym bardzo ważna jest także ozonowanie. Jest to sposób na pozbycie się wszelkich bakterii, wirusów, grzybów oraz ewentualnych patogenów, jeśli w otoczeniu doszło do zgonu.
Ozonowanie wykonujemy nie tylko w mieszkaniach, ale także w sklepach, biurach, magazynach i wszędzie tam, gdzie warunki powinny być jak najbardziej sterylne.

Ozonowanie pozwoli nie tylko pozbyć się bakterii i grzybów, ale także nieprzyjemnego zapachu. Jest to usługa szczególnie polecana podczas sprzątania mieszkań po zmarłych. W opuszczonym i zaniedbanym lokalu z pewnością możemy spodziewać się groźnych dla zdrowia bakterii oraz zapachu, który może uprzykrzać życie pozostałym lokatorom.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą Centrum DDDiS Łódź. Polecamy skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych lub innych usług z naszej szerokiej oferty!537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: