Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Sprzątanie mieszkań po zmarłych
Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Mieszkania, w których doszło do zgonu, często pozostają zanieczyszczone i wymagają kompleksowego uprzątnięcia. Warto wówczas wykonać dezynfekcję oraz dezynsekcję w przypadku, gdyby pojawiły się robaki, które mogą rozprzestrzenić się również po innych lokalach. W mieszkaniu, które stoi puste od dłuższego czasu, z pewnością mogły zalęgnąć się prusaki lub karaluchy. Jeśli zmarły właściciel nie dbał o czystość, mogły także pojawić się uciążliwe pluskwy, które zagrażają innym mieszkańcom bloku.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych - Odpluskwianie, dezynfekcja

Jeśli osoba zmarła nie miała żadnej rodziny, która mogłaby zająć się mieszkaniem i uporządkować je, warto zwrócić się z pomocą do firmy, która wykonuje właśnie taką usługę. Nasi wykwalifikowani pracownicy z Centrum DDDiS z Łodzi, zapewniają dogłębne wysprzątanie mieszkania, które było zaniedbane oraz mieszkania, w którym doszło do samobójstwa lub innego wypadku śmiertelnego.

Oferujemy między innymi wyniesienie zbędnych przedmiotów, pozbycie się śmieci, ogólne uporządkowanie mieszkania, wykonanie dezynfekcji oraz zlikwidowanie pluskiew i karaluchów metodami, które są przez nas sprawdzone i polecane.

Zadbamy także o mieszkanie, w którym właściciel przetrzymywał i zbierał zbędne przedmioty znalezione na śmietniku. Jeśli osoba zmarła, cierpiała na syndrom zbieracza, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w lokalu już dawno znajdują się robaki, w tym pluskwy, które można wytępić wyłącznie skutecznymi i profesjonalnymi metodami.

Zajmujemy się również niwelowaniem nieprzyjemnego zapachu, który unosi się w pomieszczeniach oraz usuwaniem śladów pozostałych po zgonie i nieszczęśliwych wypadków. Gwarantujemy skuteczność, dyskrecję i profesjonalizm oraz szybkie terminy realizacji usług.

Odpluskwianie, likwidacja karaluchów i dezynfekcja

Oczywistą kwestią podczas sprzątania mieszkań po zmarłych jest wykonanie dezynfekcji, w celu pozbycia się bakterii, wirusów i zarazków oraz oczyszczenia powierzchni. Dzięki odkażeniu mieszkania, zyskujemy pewność, że nadaje się ono ponownie do zajęcia, a wszelkie niebezpieczne organizmy zostały skutecznie zwalczone. Do dezynfekcji stosujemy metodę ozonowania, która daje nam gwarancję, że pomieszczenie staje się wolne od grzybów, bakterii i roztoczy oraz przykrego zapachu.

Aby uchronić się przed ewentualnym pojawieniem się karaluchów, prusaków, czy pluskiew, warto wykonać również dezynsekcję. Jeśli pluskwy już są problemem, który swoje źródło ma właśnie w lokalu po zmarłej osobie, konieczne jest jak najszybsze działanie. Nasza firma wykonuje odpluskwianie i likwiduje karaluchy za pomocą skutecznych środków i sprawdzonych metod.

Działamy na terenie Łodzi oraz w pobliskich okolicach! Wystarczy umówić się z nami poprzez telefon kontaktowy i wybrać dogodną dla Państwa datę, a my przyjedziemy, aby wykonać zamówioną usługę w pełni profesjonalnie i szybko.

Do likwidacji pluskiew wykorzystujemy metodę zmgławiania, która polega na rozprowadzeniu środka owadobójczego z wodą, w postaci mgły, która dociera do każdego zakamarka. To niezwykle skuteczna metoda, która daje gwarancję, że mieszkanie zostanie dogłębnie oczyszczone.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy na terenie Łodzi i nie tylko. Wykonamy profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych oraz odpluskwianie i inne usługi. Szczegóły pod numerem telefonu lub na naszej stronie internetowej.

Usługi powiązane z tym artykułem


<< POWRÓT

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: