Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja, ozonowanie - Z jakich usług skorzystać?

Dezynfekcja, ozonowanie - Z jakich usług skorzystać?
Dezynfekcja, ozonowanie - Z jakich usług skorzystać?

DDDiS Łódź - Dezynsekcja, dezynfekcja, sprzątanie

Na rynku istnieje wiele firm, które specjalizują się w wykonywaniu dezynsekcji, czyli likwidacji pluskiew, karaluchów, czy prusaków, a także dezynfekcji otoczenia i generalnego sprzątania. Kiedy i z jakich usług warto skorzystać, a także co warto wiedzieć o ofercie, którą zapewnia łódzka firma DDDiS?

Dezynsekcja jest to działanie mające na celu likwidację wszelkiego rodzaju robactwa, które pojawiło się w naszym domu lub mieszkaniu. Jeśli zauważyliśmy u siebie karaluchy, prusaki, pluskwy lub nawet mrówki, warto skorzystać z oferty firmy i umówić się na skuteczną dezynsekcję.

Firma Centrum DDDiS zapewnia dezynsekcję metodą zamgławiania ULV, która to jest jedną z najbardziej skutecznych, sprawdzonych metod likwidacji pluskiew. Generowana specjalnym urządzeniem para z dodatkiem biobójczego środka, dociera do trudno dostępnych miejsc, przez co robactwo nie ma szans ominąć groźnego dla nich preparatu.

Z dezynsekcji skorzystać mogą zarówno Klienci mieszkający w domkach jednorodzinnych, jak i w blokach. Usługa ta nie jest problematyczna dla sąsiadów, wręcz przeciwnie, pluskwy i inne robaki tym bardziej będą narażone na wyginięcie, gdy w naszym lokalu zastosuje się sprawdzony i silny środek biobójczy.

Dezynfekcja na koronawirusa?

Sprzątając dom systematycznie, nie unikniemy mimo wszystko osadzania się kurzu i zbierania się brudu w trudno dostępnych miejscach. W każdym pomieszczeniu panują roztocza, a w otoczeniu, w którym warunki będą wystarczająco sprzyjające, może także pojawić się grzyb. Warto wówczas zastanowić się nad usługą ozonowania lub dezynfekcji.

Czy dezynfekcja może zwalczyć także wirusa Covid-19? Zdecydowanie usługa ta zyskała na popularności od czasu wybuchu pandemii. Dezynfekując pomieszczenie, w którym przebywamy znaczną część swojego dnia, na pewno nic na tym nie stracimy. Dezynfekcją pozwoli pozbyć się bakterii, drobnoustrojów i wirusów panujących w powietrzu i osadzających się na przedmiotach.

Usługa dezynfekcji, świadczona przez firmę DDDiS Łódź, kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, szpitali, kin, zarządców komunikacji publicznej. Dezynfekując często odwiedzane pomieszczenia, unikniemy namnażania się bakterii i wirusów, mogących prowadzić do poważnych chorób i dolegliwości.

Aby dowiedzieć się więcej na temat usług firmy DDDiS Łódź, zapraszamy do zapoznania się ze stroną www! Polecamy także skontaktować się z właścicielami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i zaproponują dogodny termin wykonania odpluskwiania, dezynsekcji, czy ozonowania!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: