Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Jak skutecznie zdezynfekować swoje mieszkanie?

Jak skutecznie zdezynfekować swoje mieszkanie?
Jak skutecznie zdezynfekować swoje mieszkanie?

Dezynfekcja mieszkania Łódź

W obecnych czasach dezynfekcja i ozonowanie jest podstawą do zachowania higieny otoczenia, w którym żyjemy. Warto pamiętać nie tylko o odpowiednim myciu i dezynfekowaniu rąk, lecz także o dbaniu o czyste powierzchnie i przedmioty, których używamy na co dzień. W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie zdezynfekować mieszkanie, aby pozbyć się bakterii, roztoczy, a także wirusa Covid-19!

Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów dezynfekujących, od żeli, płynów, aż po produkty w formie spray'u. Na pytanie, czy warto ich używać, odpowiedź nie jest jednoznaczna. Przede wszystkim z całą pewnością warto mieć zawsze pod ręką płyn dezynfekujący, który w większym lub mniejszym stopniu pozwoli nam oczyścić dłonie lub powierzchnię. Ogólnodostepnymi środkami nie zlikwidujemy bakterii w 100%, jednak uchronimy się przed ich rozprzestrzenianiem. W domu należy zadbać o porządek miejsc, z których najczęściej korzystamy. Nie zawsze możemy w tym celu wykorzystać środki dezynfekujące, gdyż zawierają one alkohol i mogą negatywnie wpłynąć na dany materiał, lecz produkty czyszczące sprawdzą się tu wystarczająco dobrze.

Oprócz podstawowych środków do mycia podług, tapicerki, czy mebli, warto pomyśleć o parze wodnej. Za sprawą odpowiedniego urządzenia, które generuje parę wodną (można tu również dodać środek dezynfekujący), mamy pewność, że dotrze ona do najtrudniej dostępnych kątów i zadziała łagodnie na wrażliwe powierzchnie. Dezynfekcja parownicą jest prostym i skutecznym sposobem na pozbycie się bakterii i wirusów, które są bardzo groźne dla naszego zdrowia.

Dezynfekcja koronawirusa Łódź

Co w sytuacji, gdy nasze mieszkanie jest duże lub jeśli chcemy zdezynfekować miejsce, które jest bardzo zanieczyszczone i z pewnością mogą namnażać się tam bakterie i grzyby? W takim przypadku trudno nam będzie zająć się tym samemu, z tak zwanymi domowymi sposobami. O ile uda nam się oczyścić powierzchnie w postaci blatów, podłóg i mebli, o tyle powietrza i ogólnie osadzających się drobnoustrojów nie pozbędziemy się w jednej chwili. Warto wówczas zastanowić się nad usługą profesjonalnej dezynfekcji, którą oferuje doświadczona firma.

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź wykonuje dezynfekcję pomieszczeń, zarówno w domach, jak i w miejscach użytku publicznego. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który wykorzystujemy do pracy. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości, sprawdzonych środków dezynfekujących, przez co jesteśmy w stanie oczyścić najbardziej zanieczyszczone otoczenie. Nasza dezynsekcja działa także na wirusa Covid-19!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy dezynfekcję koronawirusa z dojazdem na terenie Łodzi i pobliskich miejscowości!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: