Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynfekcja i ozonowanie po zgonach

Dezynfekcja i ozonowanie po zgonach
Dezynfekcja i ozonowanie po zgonach

Dezynfekcja a ozonowanie po zgonach

W przypadku sprzątania miejsca po zgonie jedną z podstawowych czynności jest dezynfekcja. Pozwala ona zlikwidować ślady po zmarłym, które są niewidoczne gołym okiem. Za pomocą dezynfekcji możemy pozbyć się groźnych bakterii i zarazków, jednocześnie przygotowując powierzchnię do dalszego, bezpiecznego użytkowania.

Na wstępie warto omówić pojęcie dezynfekcji. Jest to działanie, które ma na celu likwidację drobnoustrojów, bakterii oraz mikroorganizmów. Dezynfekcję można przeprowadzić w każdym miejscu. Jest to metoda, która zwalcza zagrażające nam, niewidoczne bakterie, lecz nie pozostawia pomieszczenia w całkowitej sterylności.

Dezynfekcji można poddać konkretny obszar lub też przedmiot. W przypadku sprzątania po zgonach dezynfekcję wykonuje się, aby pozbyć się bakterii i mikroorganizmów, szczególnie w obrębie, w którym doszło do zgonu. Nasza firma Centrum DDDiS Łódź zapewnia profesjonalna, skuteczną dezynfekcję przedmiotów, które miały bezpośrednią styczność z osobą zmarłą. W ten sposób otoczenie zostaje oczyszczone tak, aby ponownie nadawało się do użytkowania.

Ozonowanie miejsc po zgonach

Istotnym pojęciem w przypadku usługi sprzątania po zgonach, jest także ozonowanie. Warto poznać podstawowe różnice pomiędzy ową czynnością, a dezynfekcją. Ozonowanie, to metoda dezynfekcji, która służy kompleksowemu oczyszczeniu powietrza, wody z drobnoustrojów, bakterii, grzybów oraz roztoczy. Ozonowanie jest działaniem, które zapewnia zdecydowanie lepsze efekty, gdyż ozon uznawany jest za najsilniejszy środek dezynfekcyjny, który przy okazji jest bardzo skuteczny.

Ozonowanie jest usługą polecaną w przypadku, gdy miejsce powinno być jak najbardziej sterylne. Ozonowanie wykonuje się najczęściej w szpitalach, magazynach z żywnością, sklepach i tym podobne. Usługa ta jest także często zamawiana w związku z kompleksowym sprzątaniem po zmarłych. Ozonowaniu można poddać miejsca po zgonie, pojazdy, mieszkania, sale szpitalne, miejsca pracy, miejsca pogrzebowe.

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta sprzątania po zgonach, zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej. Dezynfekujemy miejsca po zmarłych, aby pozbyć się bakterii i drobnoustrojów. Ozonujemy lokale, w których doszło do zgonu, pozbywając się również nieprzyjemnego zapachu. Warto wspomnieć, że ozonowanie działa doskonale w przypadku likwidacji grzybów, zatem może być przeprowadzone w miejscach po zalaniu.

Nasza firma - Centrum DDDiS Łódź działa na terenie całego miasta, a także województwa łódzkiego oferując usługę dezynfekcji, ozonowania i sprzątania po zgonach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Usługi powiązane z tym artykułem


537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: