Łódź i okolice

Tel: 537067107

e-mail:

Dezynsekcja Łódź Retkinia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która wykonuje dezynsekcję i odpluskwianie z dojazdem do dzielnicy Łódź Retkinia. Oferujemy pełen profesjonalizm, rzetelne wykonanie każdego zlecenia, a także zachowanie najwyższych środków ostrożności.

W branży dezynsekcyjnej działamy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkiego robactwa z domów i lokali użytkowych. Dojeżdżamy do dzielnicy Łódź Retkinia, by zlikwiować pluskwy, karaluchy, czy mrówki. Warto również zapoznać się z pozostałymi usługami z naszej szerokiej oferty.

Podczas odpluskwiania i dezynsekcji stosujemy metodę zamgławiania ULV. Jest to skuteczny, sprawdzony i bezpieczny sposób na pozbycie się robactwa. Wraz z mgłą rozpylamy środek biobójczy, który dociera do najtrudniej dostępnych kątów. Pluskwy i inne insekty nie mają szans.

Zachęcamy Klientów z Łódź Retkinia do kontaktu z naszą firmą - Centrum DDDiS. Odpluskwiamy nie tylko mieszkania, ale również sklepy, hotele i inne lokale użytku publicznego!

537 067 107

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie

Obszar działania - województwo łódzkie: